gierka.pun.pl

Forum prywatne studentów IS AGH


#1 2009-03-16 09:18:22

luke

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14

Co z tym projektem??

Wydaje mi się że należy spojrzeć prawdzie w oczy i zastanowić się co dalej z  naszą grą. Prawdę mówiąc mamy już najlżejszy okres za sobą. Nic nie musieliśmy robić, a gra nic nie ruszyła. Teraz już zaczynają się troszkę ambitniejsze tematy z technik internetowych, sprawka z podstaw przestają być już tak trywialne i będzie trzeba na nich spędzać więcej niż godzinkę. Z sieci prawdopodobnie zacznie się systematyczna nauka. Ponadto z algorytmów projekty są dość ambitne i prawdę mówiąc przydałoby się do nich przyłożyć. Za około 3 tygodnie będą kolokwia z połowy materiału z sieci, sterowania i być może z czegoś jeszcze. Potem święta, juwenalia, końcówka semestru i na początku czerwca już sesja. Reasumując to trzeba by zdecydować czy próbujemy jeszcze walczyć z tym projektem czy przykładamy się do nauki na uczelni i projektu z algorytmów co jest przynajmniej dla mnie równie ciekawe. Najlepiej spotkać się w środę np po wykładzie z sieci i to omówić.

Offline

 

#2 2009-03-19 21:26:35

luke

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14

Re: Co z tym projektem??

Zastanowiłem się nad tym i doszedłem do wniosku, że ja na razie wstrzymam się z pisaniem tej gry, ponieważ zabrałem się za robienia projektu z algorytmów. Podejrzewam, że mogę już nie wrócić do gry, gdyż chciałbym zrobić dość ambitny projekt z algorytmów. Tak więc możecie mnie skreślić z podziału projektowania i ktoś inny musiałby zaprojektować jednostki jeśli będziecie kontynuować pisanie gry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasy-world.pun.pl www.forkss.pun.pl www.animesession.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bulgariateam.pun.pl